Astrologinė prognozė birželio 13–19 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus, padėti apsispręsti. Savaitės viduryje labiausiai rūpės darbai, politika, karjeros ir finansinės perspektyvos. Rimtas susitarimas gali suteikti nemažai naudos. Savaitgalį derėtų vengti konfliktų su artimos aplinkos žmonėmis. Į jūsų žodžius kažkas gali nekaip sureaguoti.

JAUTIS

Šios savaitės pradžioje galite prarasti saiką ir išleisti daug pinigų nebūtiniems poreikiams. Savaitės vidurys gali būti rezultatyvus, jei siekiate mokslo aukštumų ar planuojate tolimą kelionę. Regis, jums seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, straipsnių rašymas. Savaitgalį jums iš galvos neišeis rimti įsipareigojimai. Pastangos turėtų pasiteisinti.

DVYNIAI

Šią savaitę jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijų, kritikuos. Jeigu jaučiate, kad ima valdyti pyktis ir ambicijos, venkite bendrauti ir aiškintis santykius. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato, garantijų. Artėjant savaitgaliui, veršitės kur nors išvažiuoti ar kitaip ištrūkti iš kasdienybės rato. Regis, rasite ir tinkamą draugiją.

VĖŽYS

Ši savaitė primins apie ūkinius rūpesčius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose, sodyboje. Gali atsirasti šiokios tokios painiavos dėl dezinformacijos. Būkite apdairūs, nesileiskite įveliami į intrigas. Rūpesčių gali kelti ir teisiniai reikalai, derybos, dalybos arba stipri konkurencija. Bus nelengva suderinti interesus. Savaitgalį labai sustiprės permainų, kelionių poreikis.

LIŪTAS

Šią savaitę nepakenktų didesnis reiklumas sau ir kitiems. Kai kuriuos darbus, veiksmus svarbu užbaigti būtent dabar, kad netrukus būtų daugiau progreso, o ne apgailestavimų. Saugokite sveikatą, finansinius dokumentus. Savaitgalį nestigs susitikimų, dėmesio, tačiau džiugins ne viskas. Emocinis skersvėjis dėl skirtingo požiūrio gali atvėsinti jums svarbius santykius.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje namuose vietoj trokštamos paguodos ir supratimo galite sulaukti keistų priekaištų. Tam tikros jūsų viltys gali pasirodyti kiek per didelės. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais, pratinkite prie pareigų. Savaitės viduryje jau dairysitės ko nors smagesnio. Galite nemažai nuveikti dėl savo ūkio, sveikatos, grožio.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia žada daug bendravimo. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Galimas jūsų sąžiningumo, kompetencijos patikrinimas. Savaitės viduryje rūpesčių kels turtiniai ir šeiminiai reikalai. Savaitgalį ieškosite, kuo čia pradžiuginus save ir mylimus žmones. Regis, rasite pramogų, tik jos patiks ne visiems šeimos nariams. Neprovokuokite pavydo, nesantaikos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje nerimą gali kelti turtinė ar finansinė situacija. Sunkiai įvykdomi įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai gali tapti problema. Turite būti įžvalgūs, antraip galite patirti nuostolių. Nuo savaitės vidurio gali padaugėti darbo, susijusio su informacija, transportu. Jauskitės atsakingi už savo žodžius. Neviršykite greičio vairuodami.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir šiokie tokie nesusipratimai, kurie gali lemti nuostolį. Būkite apdairūs. Savaitės viduryje jus ypač domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Savaitgalį norų, planų bus daug, tačiau pravartu nusistatyti prioritetus.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje stokosite ūpo dirbti, galbūt nekaip jausitės. Gali iškilti tam tikrų nesutarimų su aplinkiniais, ypač jei jie siūlys ne tai, ko jums reikia. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus ir neskleiskite dezinformacijos. Nuo savaitės vidurio teks susiimti ir rimtai padirbėti. Tikėtinas finansinis, materialinis savo galimybių įvertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą.

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę įvairiems susitikimams, varžyboms, kolektyvinėms atrakcijoms ir pan. Emocijų ir klausimų gali sukelti mylimo žmogaus ketinimai. Savaitės viduryje geriau jausitės, jeigu privengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, apmąstymus, meninę veiklą. Pasisaugokite infekcijų, alergijų. Savaitgalį rūpesčių kels asmeninės problemos.

ŽUVYS

Šią savaitę jausite nerimą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Kai kurie jūsų sumanymai gali sužlugti dėl jūsų pasyvumo arba kitų žmonių abejingumo. Gali būti aptartos studijų, karjeros ar kitos perspektyvos. Savaitgalį gausite pasiūlymų laisvalaikiui. Vis dėlto būsite linkę rinktis asmeninę erdvę, ramią saviraišką be šurmulio.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių