Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 3-iajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien jums geriausiai seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. Galbūt užplūs svajingos iliuzijos. Venkite triukšmingų susiėjimų, neprisidarykite nereikalingų ar papildomų rūpesčių.

JAUTIS. Neatsisakykite gauto pakvietimo, pasiūlymo dalyvauti seminare, renginyje. Išgirsite prasmingų kalbų ir naujienų. Turbūt neišvengsite išlaidų, jeigu ketinate kažką sveikinti ypatinga proga ar leistis į kelionę.

DVYNIAI. Šiandien būsite emocionalūs ir intriguojantys. Aplinkiniai gali nustebti dėl jūsų dosnumo ar išradingumo. Regis, turėsite progą atskleisti savo išskirtinumą, pasižymėti projektinėje veikloje ar pan.

VĖŽYS. Jūsų dėmesio trokšta jus mylintys žmonės, vaikai, todėl nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte kuo daugiau gerų emocijų. Stenkitės tai daryti nuoširdžiai, su meile.

LIŪTAS. Vargins šurmulys, norėsis tylos. Jeigu ant ko nors pykstate, nesusikalbate, tai pasitelkite toleranciją ir prisiminkite, kaip viskas trapu bei laikina. Leiskite kitiems būti tokiems, kokie jie yra.

MERGELĖ. Šiandien galite patirti širdžiai mielų įspūdžių. Galbūt susitiksite su žmogumi, kurio seniai ilgisi jūsų siela. Pajusite, kad visus sunkumus įmanoma įveikti, tereikia gerų draugų, valios bei pasitikėjimo savimi.

SVARSTYKLĖS. Nebūkite pernelyg reiklūs nei sau, nei kitiems. Norėdami kažkam padaryti įspūdį, neperlenkite lazdos. Pasijusite labiau įvertinti, jeigu akcentuosite ne savo, o pašnekovų nuopelnus bei privalumus.

SKORPIONAS. Neblogas metas pasibuvimui toliau nuo namų. Bus progų pabendrauti su įdomiais nepažįstamaisiais. Galbūt susitiksite su žmogumi, kartu vykusiu į kelionę ar turinčiu bendrų ateities planų.

ŠAULYS. Augs troškimas praturtėti arba sulaukti ypatingo dėmesio, komplimentų. Jeigu tai nepavyksta, neleiskite kerotis savigraužai, vidiniams kompleksams. Verčiau atsipalaiduokite ir geranoriškai pabendraukite.

OŽIARAGIS. Regis, šiandien kitų žmonių nuotaikos labai priklausys nuo jūsų. Visiems bus žymiai smagiau, jeigu šmaikštausite, viliosite ir mėgausitės tuo, ką teikia ši diena. Deja, santykiams pakenksite, jei bandysite kitiems primesti savo valią, kritikuosite.

VANDENIS. Tikriausiai vis dar būsite užsiėmę rimtu darbu, dalykiniais rūpesčiais, nors kiti jau galvos apie savaitgalio pramogas. Vakare neįsivelkite į avantiūrą, galinčią pakenkti jūsų ar kitų žmonių sveikatai.

ŽUVYS. Tikriausiai gera nuotaika šiandien užkrėsite ir kitus. Daug dėmesio skirsite vaikams, noriai juos lepinsite ir išradingai auklėsite. Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo neseniai užmezgėte virtualią pažintį.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Slaptas

Slaptas portretas
Mergosruoskis pinigines.kvaisos soc.tinklu pazinciu

Amelija

Amelija portretas
Ačiū už zodiaką
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių