Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 31 d.)

Astrologinė prognozė gegužės 31-ajai, antradieniui.

AVINAS. Mokslas, informacija, logistika, komercija – tai aktyviausios veiklų sritys šiandien. Galite nemažai nuveikti arba pradėti naujus startus. Tik pasistenkite nepasiduoti pagundai per daug laiko leisti socialiniuose tinkluose.

JAUTIS. Regis, teks skirti laiko nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti arba deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių, prekybinių nuolaidų. Nemažai nuveikti galite ir namų ūkyje, pasitelkę į pagalbą šeimos narius.

DVYNIAI. Šiandien noriai bendrausite su draugais, giminaičiais, kaimynais, kolegomis. Pasidalijimas informacija išeis į naudą. Deja, vakaras gali pateikti nemalonių staigmenų.

VĖŽYS. Šiandien pravartu stengtis išsaugoti gerą nuotaiką, optimizmą ir nepakliūti į nemalonias situacijas. Nors kai kurie jūsų planai nebeteks prasmės, veikiausiai juos pakeis nauji. Tiktų užsiimti menine kūryba, labdara.

LIŪTAS. Kontaktų diena. Atrodo, jus sudomins kolektyvinis užsiėmimas, renginys, žmonių grupė. Tai gali reikšti tam tikrą naują pradžią. Tačiau vakaro išlaidos gali kiek nuvilti.

MERGELĖ. Numatomi rimti pokalbiai su viršininkais, politikais ar pareigūnais. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį jau formuojate naujas gaires. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad gausite svarbių žinių iš užsienio arba iš oficialios institucijos. Galite susidomėti tarptautiniais projektais, nauja veikla ar filosofine teorija. Jeigu studijuojate, turbūt dorositės su sudėtingomis mokslo užduotimis.

SKORPIONAS. Būsite psichologiškai įžvalgūs. Galbūt mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo reikalus. Neskubėkite įsipareigoti, jeigu ne visos sąlygos jums aiškios.

ŠAULYS. Jeigu aktualu, popiet kreipkitės dėl įsidarbinimo ar teisinės konsultacijos. Pravartu aptarti naujus planus, suderinti interesus. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais ir neapkartinkite vakaro sau bei kitiems.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę ir darbui, naujam įsidarbinimui, ir sveikatos patikrai, tyrimams. Jų neatidėliokite, jeigu prastai jaučiatės. Vakare ypač budrūs būkite kelyje.

VANDENIS. Gali būti, kad šiandien su verslo partnerio arba mylimo žmogaus pagalba priimsite svarbų sprendimą. Galite gauti pakvietimą į pasimatymą ar įdomų renginį, pokalbį.

ŽUVYS. Tai šeiminių reikalų diena. Tikėtini nauji buitiniai pirkiniai. Galimi ir emocijų proveržiai. Sugebėkite nusileisti, pasielgti korektiškai, venkite svaigalų, tuomet pasieksite žymiai daugiau, o šį vakarą išvengsite galimos problemos. Saugokitės sukčių.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
Tamstos priekaištai prieštarauja ekonomikos dėsniams , ATIDUOKIT GAMYBĄ ŪKININKAMS.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių