Prie „Žalgirio“ arenos – vos kelias minutes trukęs Kauno Žvėries skulptūros atidarymas

Grįžti į straipsnį

valeria.vv@gmail.com

valeria.vv@gmail.com portretas
Didesnės nesąmonės nesu mačiusi. Gailėjausi, kad po šou santakoje nevažiavau namo. Kai tiek kalbama, reklamuojama, o galiausiai šnipštas - apmaudu!

,,Mitinį žvėrį''

,,Mitinį žvėrį'' portretas
skirtą teletabiams , nežinantiems savo miesto įstorinio palikimo ir kultūros, kuris yra absoliutus feikas, sumanė vienas žurnastėlis ,pretenduojantis į lėšas , skirtas keksui.

geras

geras portretas
tik nedadejo su krabprieskoniu...

tai

tai portretas
ko gero satanistu darbas kai griaunami paminklai mirusiems o lgbt uzsako simboli setonui ir tai daroma marmaliuotiems pritariant tik truksta narkiteisinimo ir visi pridurkai pasijus 1v is 2 galo /kulturos/ setono===

Skulptūros atidarymas?!

Skulptūros atidarymas?! portretas
Visą laiką maniau, kad skulptūros ir paminklai atidengiami!

keistuoliai

keistuoliai portretas
Pezat nesąmones čia komentaruose, išeikit iš namų, sudalyvaukit renginiuose gal žinosit kas ištiko yra tas mitinis žvėris. Mitinis žvėris=Kauno miestas kuris tapo Europos kultūros sostine.

kowenskas

kowenskas portretas
gal, vis tik, Kauno mitas tikresnis daktaro Kripstuko fantazijose, nei tas transformeris is evrosojuzo?

Manau

Manau portretas
Paminklas

NU jo

NU jo portretas
Krabas pasistatė sau skulptūrą.... gąsdint Kauno vaikams :)

Zosė

Zosė portretas
Svarbiausia stebėjo tūkstančiai, bus kaip pateisinti pinigų įsisavinimą

Originaliai

Originaliai portretas
renginio organizatoriai supranta kultūrą.... Kita vertus, gavus tokį finansavimą, tikrai sužvėrėti galima :)

Amkžyk

Amkžyk portretas
Ar mistinis Kauno žvėris yra krabas? Tada pradedu suvokti šia psichodeliką.

kaunas nugarsejo kaip europine keiksmu sostine

kaunas nugarsejo kaip europine keiksmu sostine portretas
tai tolimesniam pasityciojimui pasirinko apokaliptini Zveri - SATANA

alia tikrai

alia tikrai portretas
Nu ko čia tokie nepatenkinti?:) Kad jūs žinotumėt kokios šaibos nubyrėjo tos kultūros sostinės veikėjams :) Žvėriškos!!!

mums renginys

mums renginys portretas
buvo lyg ir nieko, bet nusivedėm svečius is Prancūzijos, o jie po visko ir sako "parodykit kultūros sostinės renginius, popso pas mus irgi pilna"....

Vycka59

Vycka59 portretas
O kas ten per žvėris, nesupratau?

Kaunietis (senelis)

 Kaunietis (senelis) portretas
Kodel nepasitarta su Kauno gyventojais,kam sove tokia baisinga mintis ,(su tokiu zverimi)gasdnti vaikus? KOSMARAS. Siulau padaryti apklausa.? Teisti reiktu autorius uz pinigu svaistyma!!!!

kauniete

kauniete portretas
Apie kokią kultūrą kalbate? Uždarinėjamos bibliotekos. Vietoje bibliotekos Žaliakalnyje, pasikėlus Savanorių pr., įsirangė mero sūnelio firma. Antikultūra klesti, piaras klesti. Mero „naujovė“ – vietoje bibliiotekų žada knygomatus... Viltį knygai palieka, ar ne?.. Nei juoktis, nei verkti.

Intriga

Intriga portretas
Kas Žvėries " idėjos" autorius, kodėl Kaunui prikergiamas kažkoks mitinis Žvėris, miestas turi savo istoriją ir savo simbolius, kada baigsis diletantų patyčios, kurios miestelėnų nedžiugina ir daro gėdą prieš turistus.

.

. portretas
Tautai reikejo gladiatoriu kautyniu,gavot ir kaip visada stenat,verkiat. Konservatoriams aciu sakykit ir senui bezdaliui duokit prezidento varda. Ko cia verkt,dar ne ruduo salciu nera,o ten pamatysim,o ka pamatysim? Spyga prie nosies is valdzios,dar duos po 5eurus ant virves,o muila patys nusipirkt turesim.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Žinot čia pasityčiojimas iš Lietuvos ir miesto . Jau geriau be šventės ir tokių pasityčiojimų , ir tuos pinigus atiduoti Ukrainiečiams . Bet turim krysą merą su pacukais , kuris eilinį kart įlindo į miesto kišenę ir eilinį kart pasityčiojo iš miestiečių . „Kauno Ąžuolyno rekonstrukcijos techniniame projekte rangovo pasiūlyta, automatiškai išsivalančio tualeto su prijungimu prie miesto tinklų kaina – 68 365 Eur . Už visų keturių tualetų įrengimą savivaldybė sumokės 273 460 eurų.

OHO

OHO portretas
Per kelias minutes išplaukė milijonai. Kiek galima būtų mieste pastatyti WC, kurių dabar neranda nei miestiečiai, nei turistai. Apmyžtas miestas gali vadintis kultūringu ? Jau nekalbant apie kitus kultūringo miesto atributus, pvz, viešąjį transportą, kuriuo nei į šventę, nei iš jos nenuvažiuosi.

Šventės daina

Šventės daina portretas
Vyše Vanka, Niže Petka, O Katiuša kak vsegda. Zadalbala Našų Litvų, Viševanka navsegda.

Kūryba

Kūryba portretas
Pažadintam žvėriui " kūrėjai" pamiršo parūpinti šiuolaikinį akcentą, vaivorykštinę vėliavą ...

hm

hm portretas
jei tas žvėris ėda godžiuosius krabus, naikina kvartalines prichvatizacijas ir įteisintą šimtatūkstantinę korupciją, saugo, rūpinasi laiptų saugumu, - tada tegu dirba. Antraip,tai tik milijoninė dūmų uždanga.

Apsireiškimas

Apsireiškimas portretas
Kauno miesto simbolis yra Tauras, todėl kažkoks mitas apie žvėrį, jo žadinimas ir populiarinimas yra nevykusi mistinė haliucinacija absoliučiai nutolusi nuo Kauno heraldikos ištakų.

Anonimas

Anonimas portretas
Tragedija. Jokio supratimo, kas yra mitai, kokia jų paskirtis, kaip, kada ir kodėl jie gimsta ir t.t. Koks dar čia Kauno mitas ir Kauno mitinis žvėris? Briedas kažkoks. Tik VISIŠKAI istorijos (visokios, tame tarpe ir meno istorijos) nežinantys gali tokius briedus kurti - ir pasakojimus, ir vizualinius sprendimus, ir t.t. Ir dar vaikus indoktirnuoja į tokias nesąmones - žaidimai, maikutės ir t.t. Ir įdomiausia (veikiau liūdniausia ir absurdiškiausia), kad dar ir tėvai juos į tokį briedą įtraukia

Kaunietis

Kaunietis portretas
Бредь какая этот зверь!

Reptiloidas

Reptiloidas portretas
O kas jums nepatinka? Norite kad aš ten stovėčiau? Juk niesta , kaip ir viską valdome mes.

Cinkas

Cinkas portretas
Prisvilo miltinis (oi atsiprašau, mitinis) blynas? Vilnius turi vamzdį, Kaunas turės skardinį blyną.

Kultūra žlūgo

Kultūra žlūgo portretas
Kažkoks absurdas vyksta, kas skulptūros autorius? Kas scenarijau autorius? Kas režisierius viso šito? Kur dingo žmonės....? Kas čia aplamai vyksta?

Kaip sakytu

Kaip sakytu portretas
Tarybinė moteris draugė rasa jus kremliui dirbat.draugė rasa atvežkite iš briuselio vaivorikštine vėliava.buve kolaborantai ir kiti išverstaskuriai raudoni jumis tiki.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių