Vaizdas po kapitalinio gatvės remonto: ties sankryža vėl atsivėrė smegduobė

  • Teksto dydis:

P. Kalpoko gatvė – po kapitalinio remonto, tačiau joje vis atsiranda didelė smegduobė. 

Lygiai prieš tris savaites rašėme, kad popietę P. Kalpoko gatve važiavęs kaunietis tapo netikėto įvykio liudininku. Ties sankryža su Kanklių g. staiga įsmuko asfaltas ir atsivėrė didelė skylė.

„Ką tik atsivėrė smegduobė. Maždaug pusantro metro skersmens ir maždaug metro gylio. Vienas automobilis jau įvažiavo. Laimei, viskas baigėsi laimingai“, – portalui kauno.diena.lt siųsdamas nuotraukas nurodė kaunietis.

Šiandien į portalo kauno.diena.lt redakciją vėl atskriejo žinia apie toje pačioje vietoje atsivėrusią smegduobę.

Regimanto Zakšensko nuotr.

„Vėl įgriuvo važiuojamoji dalis. Po pirmo karto tą vietą tvarkė beveik dvi savaites, praeitą savaitę užasfaltavo...“ – nurodė kaunietė. Kaip rodo portalo kauno.diena.lt fotografo užfiksuotos naujausios nuotraukos – neilgam.

„Kauno vandenų“ atstovė Vaida Bytautė portalui kauno.diena.lt nurodė, kad šiandien operatyviai dar kartą įgriuvos vietoje buvo atlikta išsami televizinė vamzdynų diagn  ostika.

„Vamzdynų būklę vertino ilgametę inžinerinę patirtį turintys specialistai. Atlikta TV diagnostika neparodė jokių tinklų defektų, galėjusių turėti įtakos įgriuvos susiformavimui (šįkart įgriuva labai nedidelė). Specialistai daro prielaidą, kad įgriuva susiformavo seno ir naujai atstatyto asfalto sandūroje dėl nepakankamai sutankinto grunto“, – teigė atstovė.

Rangovas, anot jos, įpareigotas kuo greičiau sutvarkyti šią įgriuvą. 

„Darbus prašėme atlikti kuo greičiau, kad vairuotojai nepatirtų nepatogumų“, – pridūrė V. Bytautė .

 


Šiame straipsnyje: P. Kalpoko g.gatvės remontassmegduobėskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietis

Kaunietis portretas
Vieningo kaunietiškojo tvarkymo yaptumai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokio kapitalinio glušiai jus rašeivos prasiblaivykite atsimerkite kad jau stačiakampis lopas naujai iškastas ir išasfaltuos kažkas dujas vedėsi arba komunikacijų šiknarankiai arba parazitai kauno vandenys sugadino nauja gatvę. Už tokius bajerius normalioje valstybėje visa gatvę lieptų naujai išasfaltuoti o pas mus per šiknarankius smegduobės atsiranda.

Anonimas

Anonimas portretas
pilna po gatve savavališkų drenažų ir kanalizacijų, buvo įgriūvų ir bus, nes gruntas vis naujai paplaunamas
VISI KOMENTARAI 45

Galerijos

Daugiau straipsnių