Teks suremti pečius: ar pakaks estakadai milijonų?

Grįžti į straipsnį

Vairuotojad

Vairuotojad portretas
Spec operacija einasi pagal planą

tam Duos

tam Duos portretas
ką tu čia paklaikęs vis rašinėji paklodes? Vis tau supuvę vaikai ar kažkokios kekšės vaidenasi..Eik geriau galvą pasitikrink - aišku kad tarakonai pešasi dėl ,,geltono bilieto"

Rms

Rms portretas
Tokia estakada kiniečiai per 4mėn pastatytų. Ir kartais pigiau. Tik pas mus dirbama atbulomis rankomis ir užkeltomis kainomis.

M

M portretas
Belieka tik apgailestauti, kad dėl baisios korupcijos tokių statybų užsakymų neįmanoma laimėti vakarų įmonėms. Elementari iš betono išlieta estakada tampa "grandioziniu" projektu, kurio kaina tampa nesuvokiamai didelė.

Duos neduos imti neimti

Duos neduos imti neimti portretas
Aha. Su vėjeliu. Visi ištekliai į statybas remontus asfaltus tiltus autostrados. Visi tik žaibu lėks tiesiai į draustinių zonas Nerijoje, o vietiniai žmonės springs nuo vežamų krovinių taršos ir kraupus vaizdo kaip estakada pralekia marmūzės visokių susenusių dienų vaikai, kuriuos jie paleido į gyvenimą patys jau būdami supuvę ligoniai. Todėl dabar jų narkašai defektyvūs vaikai ir anūkai nusipelnė estakadinio nuvažiavimo link draustinio. Kartu su kroviniais. Todėl netrukdykit tie kur vaikštote pėstute ar malatės dviračius mindami - nauji žmonės vietos ieško. Pasitraukit ir greitai dirbkit be atlyginimų nes biudžetų pinigų nulis.

Budelis

Budelis portretas
Kada Lietuvoje ims sodinti su turto konfiskacija?

to anonimas

to anonimas portretas
Kur netrukus pinigų, kai elementariai kiekvienoje kad ir nesenai remontuotoje sankryžoje vėl ardomos Naujos tilrinkeles, vietoj jų vėl montuojamos kitos Naujos trinkelės.. apie mišką ženklų ir šviesoforų jau paminėjo..

Anonimas

Anonimas portretas
Mažiau reikėjo šviesoforų statyti, bent kol vieną projektą neužbaigsit..Dabar statybos išsibarsčiusios po visą Klaipėdą , visos skirtingos ir kaži ar bus baigta kokia vien iki galo..

BRONISLOVUI

BRONISLOVUI portretas
šuo pakastas LR proluratūroj, stt, fntt ir lietuviškai politizuotos teisėsaugos sistemoj :D)

BRONISLOVAS

BRONISLOVAS portretas
o kodel visos statybos stringa tik prie konservu istratinami kazkur milijonai ir amzinai truksta.2009 npradejo viln stadiono statyba pora metu state isleido simtus milijonu ir stop.dabar vel statys.arba jaku viaduka state state isleido ar ne puse milijardu litais taip ir neuzbaige viena atsaka ir dabar bokais uzstatyta o ziedas ypac po darbo arba ryte labiau uzkrautas nei kai nebuvo tos estakados.kodel neuzbaige estakados ir idomiausia kokiais metais tai buvo ir kas buvo susisiekimo minisrtras.sake kad pinigai baigesi kazkas....tai ir su sia estagada state state tebestato bet saukia kad reikia pinigu ir kuo daugiau,ir kas valdzioje.konservai tik moka uz kapeikas parduoti pvz telekoma,mazeikiu nafta,elektrines,o dabar ruosiamos parduoti tur but ir lt gelezinkeliai,ir kl.uostas,nors ir dabar delfy rase kad privacias krantines remontuoja uz valstybes pinigus ar tai 25milijonus skirs.o tai estakadai dar reikia dvieju simtu milijonu.kur cia suo pakastas....

GGG

GGG portretas
Grandiozines statybos...??? gal nejuokinkit..toliau savo kaimo nesat išvažiave? Slovakijoj šiuo metu, autostrada tarp kalnu tiesia ten tokiu vieduku ne viena desimtis, Lenkija nusieta estakadu stybomom. O del kainos tai ji cia grandiozine...kaip ir visuose projektuose

Draugas

Draugas portretas
Viena estakada ir vietoj vieno tilto stato du. Iškart užplanuotas pinigu ....

Ita

Ita portretas
Reiks padidinti tempus...nejuokinkit.....17 val kaip vejas visus nupucia ,nedirbama sestadieniais ir sekmadieniais .....kodel tokios konkurso salygos juk drasiai galima dirbti iki 22 val .....

Anonimas

Anonimas portretas
Likimas nulems,kad estakada taip ir nebus užbaigta. Kelkit i mukranadfds keltus is miesto centro kuo toliau.

AUKSINĮ VIADUKĄ STATYS GERIAUSI MESTRAI IŠ MILAN & PARIS?

AUKSINĮ VIADUKĄ STATYS GERIAUSI MESTRAI IŠ MILAN & PARIS? portretas
.

Strategas

Strategas portretas
Prisiteisit is putlerio. Sitas autas tures uz viska atsakyti.

jo

jo portretas
reikia pasakyt arba duodat pinigus arba išstumiam sdt pūsle pro uosto vartus von nx :D)

Klpd.

Klpd. portretas
Ot užtai reikėjo jau seniai statyt o ne miegot. Apie lėšas dabar ne miestas turi galvot o Vyriausybė ir be kalbų turi atiduot tuos pinigus, kurie buvo skirti Klaipėdai už ypač pavojingo objekto SDT ,,įsabačinimą" klaipėdiečiams. Mere draskyk veizolus Vilniaus valdžios mafijai ir tiems, kurie dar Lito laikais turėjo finansuot šitas statybas ir rekonstrukcijas - šiuo atveju kainos ne mūsų reikalas

Skalbimo masina « Miele »

Skalbimo masina « Miele » portretas
Klaipedoje visu projektu kainos, galop dvigubeja… ;) Nieko cia naujo…

Q

Q portretas
uodegom reikia susiremti ir i prieki duda istatyti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių