Lenkų ūkininkai užsimojo tikrinti lietuviškus krovinius: ar tai teisėta?

Grįžti į straipsnį

to Tfu -

to  Tfu - portretas
tai padaryti privalai ne tik s u g e b ė t i , bet ir turėti JĖGOS - kitaip iš TAVĘS liks mėšlo krūva, juk yra taip buvę , tad prieš darydamas tokius veiksmus -- sugebėk įvertinti p a s e k m e s .

Istorijos mokytojui

Istorijos mokytojui portretas
Man px kaip jis vadinasi.

To To manau

To To manau portretas
Man px kaip jis vadinasi

RICHARD

RICHARD portretas
LENKU UKININKAI AR RUSU DIVERSANTAI?????

na

na portretas
tik tiek, kad lenkai šaunuoliai, jie už savus žmones savus ūkininkus, tikrai jie gyvena geriau negu mes, nes jų valdžia stengiasi dėl žmonių, mūsų dėl Ukrainiečių, o ne dėl savų...renovuoti lenkijoj namai nei cento nekainavo žmonėms, pas mus per prievartą verčia renovuoti, nepaklausdami ar žmogus išgali susimokėti..maistas ir visą kitą baldai, sėklos aplamai viskas pigiau nei pas mus...dar kartą sakau šaunuoliai lenkai ir jiems sėkmės ...ko Lietuva iš jų turėtų pasimokyti, pirmiausia žiūrėti Lietuvos reikalus, o rusai (ukrainiečiai) 30 kartų jų daugiau nei mūsų gyveno be mūsų pagalbos ir toliau gyvens...mažiau į užp....jiems lįsti

ops

ops portretas
Seniai pastebėjau, kad lenkai turi kiaušus. Lietuviai tik loja ir daro sau ir savo tautai kuo blogiau. Lenkai viską daro kuo geriau savo tautai.

G

G portretas
Ir ką dabar, mes lenkams skelbsime karą? Na ir kas gali paneigti, kad visas šitas šaršalas vyksta ne ukrainiečių rankomis. Pucinas ploja bisą atsistojęs.
Anonimas portretas
Kur mūsų anūkas drakono žudikas. Nugalėjo Kiniją, nugalės ir lenkų šlėktas. Jis čia specialistas tokiuose reikaluose. :)))

Jonas

Jonas portretas
Ką reiškia juokingas sakinys "ar lenkams leis tai daryti ES" ? Bet Lenkija ir yra ES. Ji pati sau ir leidžia. Paskaitykite ES teisę, nedemonstruokite neraštingumo. Kiekviena ES šalis gali tikrinti įvažiuojančius asmenis, įvežamus krovinius ir savo šalies sienas gali žaibiškai uždaryti ir ekstr. situaciją paskelbti ir t.t. Gal neprismenate kaip lenkai staiga paskelbė jog uždaro savo sienas per pandemiją tuo metu kai Lietuvos prezikas paskelbė, kad lietuviai grįžkit tipo namo kuo greičiau. Tūkstančiai lietuvių maškių negalėjo į Lenkiją įvažiuoti ir turėjo sukti atgal ir per Vokietiją važiuoti kas kur galėjo... Cha cha cha Ir jokia ES nieko lenkams negalėjo įsakyti. Nes kiekviena šalis turi tokią teisę. Lenkai tiesiog parodė subinę avinams lietuviams ir gerai padarė. Žinokit savo vietą.

kindziulis

kindziulis  portretas
Nu tai normaliai lenkai elgias - gina savo rinką. Nematau nieko blogo, jei neįsileidžia dempinguojančių įmonių žemės ūkio produktų. Taip ir turi būti. Ukrai tuos grūdus gauna dykai, nes nemoka Rusijai už dujas, naftą - milijoninės skolos jau penkeri metai kaupias. Todėl jie gali grūdus pardavinėti už centus, kai dykai gauna. O Lenkijos ūkininkams reikia už viską mokėti. Todėl jų streikas suprantamas. Ir visą į šalį įvežamą produkciją jie dabar tikrins ir turi teisę tikrinti. Nes ukrai yra vagys ir sukčiai, jie veža per Lietuvą, tipo ne iš ukr. Lietuviai irgi sukčiai- jie pigiai perka elektrą pas Batką, parduoda brangiau Lietuvoje, o Lietuvos elektros tiekėjai iš žmonių nuplėšia tris kalilius ir apsimeta, kad tai ne Balbarusijos elektra. Tipo iš nepriklausomų tiekėjų. cha cha

ops

ops portretas
Lenkai gerai užblokavo išvažiavimus iš Ukr. Ir visus ukr grūdus- šimtus tonų- išpylė iš fūrų konteinerių ir padegė. Šaunu, spaudžiu lenkams dešinę. Taigi dabar lietuvių eilė. Nieko nebepravešit tiems fa.šistams či.gonams. Tegul pas vokiečius prašo fiu.rerio pakalikai.

asd

asd portretas
Lenkai šaunuoliai. Duoda anglių driskiams lietuviams. Niekam tokie išsigimę kaimynai kaip lietuviai ir ukrai nereikalingi- nei lenkams, bei baltarusiams. Lietuviai kaip vieškelio pro.stitutė eina per rankas: tai caras, tai vokiečiai, tai rusai, o dabar es. Maitina tą Lietuvą kaip nupezusį šunėką ir visi liepia ką nors loti ar žudyti. Lietuvuiai ir loja ir žudo. Bet niekas jų negiria, tik ša.lava vadina ir spaujo į ją.

to manau

to manau portretas
kuo tu manai kai vištos smegenis teturi. Net nežinai kad suomiai savo sukurtą prieštankinį ginklą pavadino "Kokteilis Molotovui".

pan austrėvyčiov

pan austrėvyčiov portretas
kas ta demokratija - kartais ne liaudies valdžia? Reali o ne imitacinė, pasireiškianti šikpopieriaus įmetimu į urną? Taigi lenkai turi teisę priimti sprendimus ir juos vykdyti savo šalyje.

Tadas

Tadas portretas
Ko gero per lenkija is lietuvos meginama vezti ukrainieciu grudus. O dumu be ugnies nebuna.

Pala,pala

Pala,pala portretas
Auštrevičių bachure,ar ne tavo dėka IA buvo uždaryta-pasirodo ne reikalavimas ,sąlyga buvo stojant į ES,o tik kaip vienas iš pageidavimų,ką,

Lianku

Lianku portretas
Kalxoznikai tai ne vietinei latrai atvažiuot į parodą pauliavot ir išsiskirščius vėl verkt kad valdže jų negirdi

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Vox populi, lex suprema est. (išvertus iš lotynų kalbos - liaudies valia yra aukščiausias įstatymas).

Tfu

Tfu portretas
Teisėta pystelt į kaktą surusėjusiam šūdlenkiui kai lįs.

Anonimas

Anonimas portretas
durniui aisku kad bardakas eu daromas burlioko pinigais

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Gal putleris ir tas "erkes" nupirko? Ką "aukštas", tyli kamputyje?

Manau

Manau portretas
Keli "Molotovo kokteiliai" į Lenkų techniką ir manau nebekils noro nieko tikrinti...

kiek

kiek portretas
demagogijos ir jokio aiškumo kas bus daroma. Ogi turi būti atitinkamai stabdomi ir tikrinami visi PL automobiliai. Ir viskas.

AUŠTREVIČIUS į ž e i d i n ė j a lenkus -- juos

AUŠTREVIČIUS į ž e i d i n ė j a lenkus -- juos portretas
sąmoningai be priežasties -išvadindamas p r o r u s i š k a i s -- Tai paslėpto KGB-to AUŠTREVIČIAUS nusikalstama veikla Lietuvoje, kaip sugadinti santykius su Lenkija

M

M portretas
Tikrina su policija tad teisėta ir viskas… ir matomai išlys labai daug mūsų valdziagyviu nekompetencijos ir machinacijų kas vyksta… viena kalbama, kitas kaip visad daroma…

burokevičiukas "liberalas" AUŠTREVIČIUS savo svaičiojimais,

burokevičiukas "liberalas" AUŠTREVIČIUS savo svaičiojimais, portretas
bando sukelti n e a p y k a n t ą ir įskelti kibirkštį tarp LENKIJOS ir Lietuvos gyventojų.---Šis IDIJOTAS nesuvokia , jog Lietuva irgi turi teisę t i k r i n t i automobilius į v a ž i u o j a m u s į Lietuvos respubliką - n i e k e n o neatsiklausius.-- Tokie a g r e s y v ū s sovietiniai burokevičiukai ,k u r s t o nesantaiką tarp valstybių -tarnaudami Lietuvos priešams.

che che

che che portretas
Lenkai už save kovoja - lietuviai, kaip visada - parsiduoda

Kumetis

Kumetis portretas
saunuoliai Neparsiduoda turi stubura Laikykites JUS JEGA....

kam kam o musms lietuviams

kam kam o musms lietuviams portretas
tai patyleti reiktu nes palei savo nosi snarglio neiziurim.

zulikai ir vagys

zulikai ir vagys  portretas
valstybiu sienu nepripazystas tad juos tikrinti privaloma visur ir visada.

Jooo

Jooo portretas
Jei bet kas užsimanęs galėtų tikrinti vežėjus, tai jau visiška anarchija. Lenkai pažeistų savo ir tarptautines taisykles.

G

G portretas
Visai ne taip turėtume įsivaizduoti ūkininkus. Kai ir pati Lenkija po rinkimų labai pasikeitė, iš šalies atrodo kaip suirutė nesibaigianti.

> > BF

> > BF portretas
Kam tai naudinga? Negi neaišku, kad Rusijai?

istorija kartojasi

istorija kartojasi portretas
lenkai savo išsi3,14sinėjimais ir LDK sužlugdė.

BF

BF portretas
Panašu, jog šiame straipsnyje minimas asmuo pamiršo apie pilietiškumo institutą ir tam tikras pilietines pareigas, savo subjektyviu pasisakymu galimai patvirtinantis lenkų ūkininkų įtarimų objektyvumą. Asmuo , kuris krikščioniškos pakraipos kaimyninės šalies partiją bei jos atstovus vadinantis prorusiškais asmenimis, yra vertas to, jog teisškai būtų įvertintas būtent šis jo pasisakyma. Mano manymu, lenkijos ūkininkai bei prie jų prisijungę kitų profesijų bei veiklų atstovai pakankamai vieningai gina savo pilietines teises. Beje, šių veiksmų teisėtumo faktorius yra patvirtintas tike vietinės valdžios išduotais leidimais šiems susirinkimams, tiek ir reglamentiniais Lenkijos Respublikos teisės aktais.

gražu

gražu portretas
Dabar Lietuvoje lietuviai turės pirkti tik lenkišką produkciją. Kitokios lenkai nepraleis. :)

viesa paslaptis

viesa paslaptis portretas
kad turbut ner didesniu zuliku uz lietuvi verslininka.

trumpai

trumpai portretas
lenkai deda leteną ant Lietuvos ekonomikos. Nėra ko lietuviams gyventi geriau negu lenkai gyvena..

Gerai

Gerai portretas
Puiku,reikia tikrinti ukru myletoju krovinius.

Tegu

Tegu portretas
Tikrina kokios problemos

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
O kodėl neteisėta? Turi žinoti, ką gabena per Lenkiją!

klausimas

klausimas  portretas
vakar pirkau miltus, vokiški miltai 0.45 centai kg, lietuviški 70centų kg....vokietijoje mma 1920eur lt. 700eur....logisto vairuotojo alga vokietijoje 2500eur. Lt 1200eur...kas paaiškins šita ekonomikos rebusa?...niekados daugiau lt produktu nepirksiu kol algos nebus vienodos kaip vokiečių.ačiū, iki

Galerijos

Daugiau straipsnių