81-erių J. Bidenui atliekama kasmetinė sveikatos patikra

JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį atvyko į ligoninę atlikti paskutinės kasmetinės medicininės apžiūros prieš lapkričio mėnesį numatomus rinkimus, kylant vis daugiau susirūpinimo, ar 81 metų prezidentas bus fiziškai ir psichiškai tinkamas dirbti antrą kadenciją.

Baltieji rūmai pranešė, kad tyrimų, atliktų Walterio Reedo karinėje medicinos įstaigoje netoli Vašingtono, rezultatų santrauka bus paskelbta vėliau šią dieną. Jos labai laukiama siekiant sužinoti išsamią informaciją apie vyriausio amžiumi kada nors buvusio Amerikos vadovo sveikatą.

J. Bidenas, kuris ateinančiuose prezidento rinkimuose rengiasi susigrumti su 77 metų buvusiu prezidentu Donaldu Trumpu, sraigtasparniu buvo nuskraidintas į medicinos centrą, kuriame dažnai teikiama medicininė priežiūra JAV prezidentams.

„Skrendu į Walter Reedą pasitikrinti sveikatos“, – sakė J. Bidenas, išvykdamas iš Baltųjų rūmų, o žurnalistai jį apipylė klausimais.

J. Bideno įprastinė medicininė apžiūra atliekama tuo metu, kai rinkėjams kelia susirūpinimą lyderio amžius – antrosios kadencijos pabaigoje jam būtų 86 metai.

Praėjusiais metais per medicininį patikrinimą J. Bidenas gavo gerą sveikatą patvirtinančią pažymą, nors nuo krūtinės jam buvo pašalintas vėžinis odos darinys.

„Prezidentas J. Bidenas tebėra sveikas, energingas 80 metų vyras, galintis sėkmingai vykdyti pareigas, kurios apima JAV prezidento, valstybės vadovo ir ginkluotųjų pajėgų vado pareigas“, – po 2023 metų sveikatos patikros sakė jo gydytojas Kevinas O‘Connoras.NAUJAUSI KOMENTARAI

chutin puilo

chutin puilo portretas
Pas tą respublikoną labai jau kremlinis snukis...

Kad

Kad  portretas
jau nėra ka tikrinti ta pampersinė jankiu imperijalistų mumija jau ir taip aišku kad turi pastoviai vežioti s maišą pampersu ir tas senis seniai nesiorientuoja kur randasi ir ka daro

Ar kas abejoja dėl išvados?

Ar kas abejoja dėl išvados? portretas
Tokiai Amerikai tiks ir toks...Juk ne Prezidentas, o dideli pinigai ir korupcija aukščiausiame lygyje vadovauja teroristams iš už Atlanto.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių