Ekstremali situacija baigėsi. Marš atgal į gydytojų kabinetus?

Grįžti į straipsnį

taip

taip portretas
registratorė paklausė, ar registruoti nuotoliniam, nes reikėjo tik siuntimo. O kai vyko nuotolinis, šeimos gydytojas perregistavo kontaktiniam, nors nieko nebuvo tokio, kad jo būtų reikėję.

o kurio galo

o kurio galo portretas
man reikia to siuntim? Gal jiems atrodo, kad aš nežinau, kad skaudant akį, reikia eiti pas okulistą, o ne pas ginekologą? Taip ir sukuriamas įvaizdis, kad visi dirba. Paskui visi dejuoja dėl eilių, o SAM nedaro nieko, kad šią ydingą praktiką pakeistų.

lora

lora portretas
O šeimos gydytojas, kuris ėjo mokslą 10-13 metų dirba tokius darbus: nesustodamas rašo siuntimus(debilizmas, lyg žmogus nežino, kokio specialisto jam reikia) ir biuletenius!!!!

Dėl to ir trūksta talonu pas soecialistus

Dėl to ir trūksta talonu pas soecialistus portretas
Dėl tokių mamu. Gal jai net nereikia oas alergologa, o vaistus pakoreguos šeimos gydytojas, nors jai specialistas patinka labiau, o kaukes, visi gali dėvėti, niekas nedraudzia

idomu

idomu portretas
Kai nustojau lankytis pas gydytojus ir klausyti ju patarimu pasveikau ir jau 25 metai nebesergu!

to yja

to yja portretas
Pasiskambinus registratorė visuomet paklausia kokios konsultacijos, tiesioginės ar nuotolinės, pageidaujame - BLEFAS. Nuotoliniu būdu receptus vaistams, NE KONSULTACIJOS, gali gauti vieną kartą, o kitą kartą jau BŪTINA ATVYKTI į polikliniką ir t.t. ir t.t. Tokia tvarką nustatė Kalniečių padalinys.

tai

tai portretas
tik tiek kad parodo isigalejusi vergo sindroma kaip isdresiruoto suns ka liepei ta daro nes savo mastymo neliko jei ir isviso nebuvo nes tai palikymas proteviu vargo kuris uzsikodaves siu zmoneliu dnr o priedo dar samone uzblokavo priverstyniais marmalais nuo kuriu dauguma mirsta o /gydymavs/ atliekamas telefonu pagal dulkiagalviu koncepcija maRazmas nepaprastos padeties iki biurokratnihilizmo demonciniskumo siam setono kratyni======

nesamone

nesamone portretas
aplamai kam reikalingi tie siuntimai,kai nuolat gydaisi pas specialista ,kas 3 menesius tik specialistas israso biologinius vaistus,cia gaunasi tik trugdymas seimos gydytojo,kuris labai uzimtas

Žinoma

Žinoma portretas
Kad covido nebeliko, nes jo ir nebuvo. Ko čia stebisi poniūtė? O nuotoliniai kartais tikrai reikalingi, nes be reikalo trukdyti gydytojus dėl kažkokio siuntimo. kurio iš vis nereikia, nes pacientas neis tirtis ausis, jei jam skauda koją, yra negražu ir kvaila.

Manau

Manau portretas
gydytojų užsakytas straipsnelis. Gerai gydyti telefonu? O dar priedai...

fghd

fghd portretas
Vakar Kauno centre ant lauke suolelio mačiau vargšę moterį su kauke ir mėlynom vienkartinėm pirštinėm. Pasitaiko vis dar. Ypač senukai tiki kaukėm. Labiau išties apsaugo tos pirštinės, nei kaukė, nes rotą galima greit pasigaut per paviršius...

W

W portretas
kaip tai baigėsi, o karas su ruskiais , iki pergalės dar toli

yja

yja portretas
nereikia perdėti. Jei kelioms moterėlėms paranoja tai dar nereiškia, kad visi turi ant pirštų galiukų aplink vaikščioti. Dėkitės jus tas kaukes kad ir 5 iš karto jei jaučiatės saugiau. Aš pvz su ja būt negaliu - trūksta oro- ir labai džiaugiuosi kad liko tik rekomendacija. Ir taip, jei matau kad būtina tai deduosi be jokių svaičiojimų. O kas liečia poliklinikas tai nuotolinių konsultacijų niekas neatšaukė. Pasiskambinus registratorė visuomet paklausia kokios konsultacijos, tiesioginės ar nuotolinės, pageidaujame. Taip kad nereikia kelti audros vandens stiklinėje. Dėvėkit tas kaukes į sveikatą ir nesikabinėkit tuščiai prie sveikai mąstančių aplinkinių. Beje dar ir dabar teko matyt žmonių lauke vaikštančių su kauke. Kiekvienam savas apsaugos lygis ar baubai

Pil

Pil portretas
Po draudimo lankytis poliklinikose nebesinori eiti i jas, supratome kiek yra svarbūs Lietuvos žmones ir jų sveikata.Moka me sveikatos draudimą, esame drausti ,bet paslaugų negavome du metus,gal sugrąžins sumokėtus dviejų mm metų mokesčius uz sveikatos draudimą.

Pil

Pil portretas
Kiek sutaupė sveikatos ministerija uždarius poliklinikas ir tiesioginį darbą su pacientais ???

Anonimas

Anonimas portretas
Manau,kad koronaviruso statistika buvo iškreipta...šiaip viskas normaliai,tik gydant ligonius,kuriems reikalinga reabilitacija,yra betvarkė.Suėjus pensijiniam amžiui neįgaliųjų ligos paslaptingai dingsta ir jie netenka teisės į sanatorinį gydymą.Ambulatorinė reabilitacija yra varginanti tokius ligonius,ir finansiškai neįmanoma nuskurdintiems žmonėms.SM VADOVAUJA NE MEDIKAS.tai daugiau negu juokinga išsivysčiusioje ES šalyje.

Medikė

Medikė portretas
Nedingo telefoninės konsultacijos,bet ir joms reikia iš anksto registruotis,kad būtų užimtas laikas - juk gydytojas užtrunka lygiai tiek pat, kiek ir tuo atveju,jei pacientas sėdėtų kabinete - rašliavos nesumažėja,o kalbos telefonu daugėja šiuo atveju.

Sveikas

Sveikas portretas
Kaip pandemija išryškino sergančius paranoja. Džiaugtis reikia, kad tuos antsnukius atšaukė, o čia randasi tokių kuriems jų vistiek reikia. Patarimas nemokamai - užsidėkit dujokaukę ir sėdėkit namuose, saugumas garantuotas. O, kad pas gydytoją reikia ateiti, tai ir gerai, o tai buvo nesamonė, kaip sxas telefonu. O siuntimai ir receptai, tai jau asmeniškas gyd. sumanymas. Vieni ir iki pandemijos receptus rašė telefonu, kiti reikalavo kiekvieną kartą ateiti. Jam, matai, reikia įvertinti tavo būklę.

Sutuacija

Sutuacija portretas
Tuščios erdvės, kabinetai, koridoriai- kaip po maro. Bet , mieli mano, pabanukite PRISISKAMBINTI ???? Be šansų. Linkėjimai" Trečios poliklinikos" personalui. Ilsėkitės.

.

. portretas
Šita rašliava - užsakyta šundaktarių propaganda. Patiko per karantinus nieko nedirbti už gerą atlyginimą, norėtų visam laikui užsibarikaduoti nuo ligonių.

AHA

AHA portretas
Gerai kad liko konsultacijos ir telefonu. Nereikia atsakymo lėkti per pusę miesto, ir praleisti valandas laukiant prie kabineto.

dainavos tas pats

dainavos tas pats portretas
siuntimo nuotoliniu neraso! sako, kad negali. Privalau vaika (kurio rizikos yra padidintos) tempti i poliklinika del siuntimo, arba pas specialistus neiti

Kai Sveikatos apsaugos ministras - buhalteris

Kai Sveikatos apsaugos ministras - buhalteris portretas
O ko jūs norėjote?

Vanda

Vanda portretas
Manau, kad svarbiausia kaukę dėtis vaistinėj ir poliklinikoj. Ten didžiausia tikimybė pasigauti ligą.

Nęsamonių kratinis

Nęsamonių kratinis portretas
Nusišneka,gydytojos ir toliau tel konsultuoja,o jei poniai norisi kaukę nešioti tegul nešioja,niekas netrukdo.

kur marš???

kur marš??? portretas
nejuokinkit, viskas ir toliau telefonu, ir tik telefonu.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaustukininkai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių