Vairuotojai, dėmesio: vienoje pagrindinių sostinės gatvių numatyti eismo ribojimai

  • Teksto dydis:

Vykdant Ukmergės gatvės inžinerinių tinklų remontą numatyti eismo ribojimai, ketvirtadienį pranešė Vilniaus savivaldybė.

Pasak jos, remonto darbai Ukmergės gatvėje, prie sankryžos su Perkūnkiemio ir A. Vienažindžio gatvėmis (miesto centro kryptimi), pradedami šeštadienį ir bus vykdomi iki spalio 25 dienos.

Numatyta rekonstruoti šilumos, nuotekų ir lietaus vandens surinkimo tinklus, sutvarkyti pirmos eismo juostos dangą, perkelti viešojo transporto sustojimo vietą.

Darbų metu Ukmergės gatvės atkarpoje nuo Vakarinio aplinkkelio iki Perkūnkiemio gatvės bus uždarytas eismas pirma ir antra eismo juostomis. Iš trečios eismo juostos bus leidžiama važiuoti tiesiai ir į dešinę (į Perkūnkiemio gatvę), iš ketvirtos – tik tiesiai (draudžiamas posūkis į kairę).

Norint įvažiuoti į A. Vienažindžio gatvę, vairuotojai bus nukreipiami apylanka, apsisukant Ukmergės, Gabijos ir S. Nėries gatvių sankryžoje.

Dėl galimų spūsčių, vairuotojams rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus Vakariniu aplinkkeliu. Važiuojant pro remonto darbų vietą, prašoma laikytis laikinų greičio apribojimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

PALAIKAU

PALAIKAU portretas
PALAIKAU UKRAINOS DIDVYRIŠKUS KARIUS KURIE RAKETA ORAS ŽEMĖ SUNAIKINO DU "BESIMYLINČIUS"RUSIJOS KARIUS,. TIKĖTINA LGBT NARIUS ..SLAVA UKRAINE TAK DERŽAT..MOLODCY..UKRAINA MY S VAMI...LITVA VAS PRIVETSVUJET BEJTE PYYYYYYYYY.(gretimas straipsnis. Jame nėra kaip komentuoti)

tai

tai portretas
ko gero bus dabojama lgbt saika kad kiausiniais papuvusiais neapmetytu ???===
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių